Konzum

Jsme tu doma

Už jste vyzkoušeli farmářskou nabídku?

Jak jste byli spokojeni s bedýnkou ovoce a zeleniny, hovězím či skopovým masem? Uvítáme Vaše nápady a připomínky.


Jedlinská Hana 29.07.2011 16:10
Dobrý den, objednala jsem si hovězí maso ve Vamberku.Dodala jej firma MASOEKO s.r.o. Kunčice.Maso bylo pěkné,čerstvé a řádně popsané. Bohužel jsem obdržele pouze hovězí přední,zadní a žebro-celkem 4 kg. V balíčku avizujete 5 kg masa za cenu 499. Při předání zboží prodavačky maso nepřeváží,takže jak reklamovat?
 
admin 29.07.2011 22:18

Vážená paní Jedlinská,

velice nás mrzí, že došlo k takovému nedopatření. Ihned v pondělí se spojíme s dodavatelem, vše prověříme a příslušný rozdíl Vám budeme kompenzovat. Jsme ale rádi, že kvalitu hodnotíte pozitivně, to nás opravdu těší. Prosíme o zaslání kontaktu na e-mail info@jsme-tu-doma.cz, abychom vše mohli dořešit.

 

Dana Smutná 29.07.2011 21:05
Dobrý den, dnes jsem si poprvé odnesla z vaší prodejny farmářskou bedýnku. Objednala jsem si ji po doporučení mé kamarádky, která si bedýnku koupila již minulý týden. Musím se přiznat, že nejdříve jsem si nebyla jistá, jestli jsem neudělala chybu, že jsem si objednala takové množství zeleniny a ovoce naráz. Ale po té, co jsem přinesla bedýnku domů a zjistila jsem, že je v ní hodně druhů a v takovém množství, které je čtyřčlenná rodina schopna spotřebovat za víkend,tak se mé obavy vytratily. Navíc všechno, co je v bedýnce, vypadá moc dobře a hlavně opravdu čerstvě. Zatím jsme ochutnali jenom jablka a ta jsou výborná. Ostatní druhy spotřebujeme přes víkend a myslím, že půjdeme objednat bedýnku znovu. Navíc nám zůstane doma památka ve formě bylinky v koflíku. Jen doufám, že bylinky se budou v bedýnkách různě střídat, aby jsme doma měli postupně všechny možné druhy. Budu vaše bedýnky všem doporučovat!
Štorková Eva 03.08.2011 17:49
Dobrý den, Také já jsem si objednala farmářskou bedýnku a chci poděkovat za skvělý nápad takovou akci organizovat.Byla jsem mile překvapená zelenina i ovoce bylo ve skvělé kvalitě,všeho tak akurát.Budu jen chválit a všem doporučovat.Hezký den ...
Roman Čižinský 03.08.2011 22:15
Dobrý den, minulý týden jsme si objednali bedýnku s ovocem a zeleninou, jsme velice spokojení. Konečně víme, co jíme a koho podporujeme. Jen tak dál.
Adlerová Helena 05.08.2011 14:19
Dobrý den,právě jsem si donesla 5kg hovězího, jsem velice spokojená a doporučuji dál.Zkusím ještě farmářskou bedýnku.Doufám, že tento prodej bude i nadále pokračovat a rozšiřovat se.Váše zákaznice, zdravím Adlerová
Pavlína Šedová 06.08.2011 22:11
Dobrý den, naše rodina také využila nabídky hovězího. Maso bylo výborné kvality, váha v pořádku, mile mě překvapilo řádné označení. Budu jen chválit !
Vlasta Paříková 06.08.2011 22:13
Dobrý den,Také jsem si koupila hovězí maso a připojuji se k ostatním, že je to moc dobrý nápad.Určitě si objednám znova a doporučím známým
Olga Mikulecká 18.08.2011 09:21
Bedýnka je velice pěkná, zdařilá, chválím všechny co se na tom podílejí. Budu to vřele doporučovat. Děkuji.
Eva Zelenková 21.08.2011 20:30
Dobrý den, dnes jsem si dala grilovanou BIO cuketu, patizon a celer v česnekové marinádě z BIO česneku z minulé bedýnky, k tomu šopský salát z rajčat, okurky a cibule a bylo to opravdu vynikající! Jsem ráda, že díky Vám můžu udělat něco dobrého nejen pro sebe, ale i pro místo, kde žiji. Zdravím Vás a ať se daří!
admin 22.08.2011 10:07
Děkujeme za Vaše pozitivní ohlasy a velice nás těší, že jste s naším projektem spokojeni. Uvítáme veškeré Vaše další nápady a připomínky.
Petr Langr 23.08.2011 11:43
vyzkousel jsem jak zeleninovou bedynku tak skopove a oboje moc chvalim. oboje nyni beru pravidelne. zajimalo by me zda je mozne prihlasit odber na delsi dobu nez tyden predem?
admin 24.08.2011 11:55
Vážený pane Langre, jsme velmi potěšeni Vaším zájmem. Bohužel jste neuvedl, na jaké prodejně si farmářské produkty objednáváte, ale určitě je možné domluvit se s vedoucí konkrétní prodejny na pravidelné automatické objednávce. Budeme však rádi, když se u nás zastavíte častěji :-).
Iveta Jedlinská 29.08.2011 22:07
Přidávám se ke všem kladným hodnocením. Objednali jsme si zeleninovou bedýnku, vše bylo krásně čerstvé a od každého druhu bylo v bedýnce ideální množství. Jsem velmi potěšena a předávám svou dobrou zkušenost dalším známým.
 
admin 06.09.2011 13:09

Vážená paní Jedlinská,

i my jsme potěšeni, že jste s nabídkou spokojená a děkujeme za Vaši reakci i pozitivní šíření tohoto projektu.

Karolína H. 04.09.2011 20:51
Také jsem si objednala farmářské bedýnky a musím opravdu moc moc chválit! Je úžasné, že se dá za lidovou cenu nakoupit tak kvalitně. Koupila jsem jak zeleninu a ovoce, tak hovězí. Hovězí maso bylo krásné, stejnobarevné, ne jako ze supermarketu, voňavé a chuťově vynikající. Ač normálně u nás nikdo moc o hovězí nestojí, celý bylíček byl za týden pryč. Zítra objednávám zase a opět oboje. Doufám, že bude akce dlouhodobá, nejlépe stálá :) Dojíždím si z Brna k rodičům nedaleko UO a opravdu mi to za to stojí. Doporučuji, kde můžu a všichni jsou stejně nadšeni jako já!
 
admin 06.09.2011 13:21
Milá Karolíno, děkujeme za pochvalu a moc náš těší, že Vás \"Farmářské dny\" zaujaly natolik, že si pro produkty jezdíte až na Orlickoústecko. Věříme, že tento systém na našich prodejnách najde dlouhodobé a pevné zázemí.
kateřina smutná 25.09.2011 09:33
pěkný den, tak už máme doma třetí bedýnku a jsme moc spokojení .... ještě jsem chtěla navrhnout, jestli by nebylo možné objednávat maso i po menších balíčcích, třeba kilových, max. dvoukilových, taky se chci zeptat, jestli plánujete i vepřové a drůbež ... na přimlouvám se za \"domácí\" vajíčka nebo sýry ... díky moc a držím palce, kateřina smutná
 
admin 29.09.2011 10:14
Vážená paní Smutná, děkujeme za Vaši reakci i návrhy. Rozšířením farmářské nabídky se stále zabýváme a snažíme se pro vás zajistit farmářské produkty s ohledem na maximální kvalitu, čerstvost a vykrytí všech odběrných míst, kterých je v současné době téměř 100. Nyní jsme farmářskou nabídku rozšířili o brambory a cibuli na uskladnění a připravujeme k uskladnění také jablka. Dále z důvodu přetrvávajícího nedostatku skopového masa v říjnu nabídneme jehněčí maso. Veškeré informace budou uveřejněné v sekci Farmářské dny.
drako 27.09.2011 15:48
Dobrý den.Vyzkoušela jsem farmářskou bedýnku i hovězí maso a byla jsem pokojena.Jen mrkev jaksi hned zplesnivěla.
 
admin 29.09.2011 10:17
Dobrý den, děkujeme za Váš příspěvek. Budeme se snažit bedýnku více kontrolovat a těmto nedopatřením ještě více předcházet.
Kamila Novotná 28.09.2011 15:43
Bedýnku jsem také vyzjoušela abyly jsme spokojeni.jen jsem si říkala co s dýní a on tam byl recept.Vyzkoušeli jsme a moc nám chutnalo.Uvítám recept i na jiné druhy zeleniny.Třeba i na květák,cuketu a podobně. Díky všem co mají co dočinění s bedýnkou.
 
admin 29.09.2011 10:23
Vážená paní Novotná, děkujeme Vám za pochvalu. Bio dýně Hokkaido je stále ještě netradiční, proto recept nemohl chybět.Budeme ale určitě přemýšlet i nad dalšími recepty.
 
 
Iva Fikejsová 18.10.2012 17:37
Hokkaido dýně se nebojte.Oloupejte, nakrájejte na plátky, ochuťte a lze balit buď v troj balo, těstíčku nebo v alternativě zvané Hraška - ochucená hrachová mouka. Přidáním vody stvoříte těstíčko a můžete smažit. Nebo podusíte kousky dýně ve vodě, přidáte sůl a muškátový oříšek, máslo, rozmixujete a máte pyré - ke kuskusu, natural rýži a pod. Mám jich tu dýní pěkný hlouček na zimu. Výborný čistící prostředek, pro tělo.
Martina Balážová 05.10.2011 10:58
Dobrý den, vítám možnost nakupovat ovoce a zeleninu pocházející z našeho regionu. Bedýnku jsem již zakoupila třikrát a dovolím si několik postřehů: dvakrát bedýnka obsahovala mrkev, která do druhého dne zplesnivěla, pórek byl oschlý, až nevábný. Poslední bedýnka obsahovala velkou hlávku bílého zelí a velkou hlávku kapusty, ostatní v malém množství. Osobně bych uvítala spíše menší množství různých druhů ovoce a zeleniny. Zároveň mě navnadily pozitivní reakce na hovězí maso, ráda ho též vyzkouším.
 
admin 06.10.2011 15:34
Vážená paní Balážová, děkujeme za Vaši reakci a velmi se omlouváme, že mrkev byla v nepořádku. Tuto situaci jsme prověřili a pro příští bedýnky již budeme mrkev odebírat od jiného farmáře. Co se týče množství, bedýnka je koncipována pro čtyřčlennou rodinu a druhy ovoce a zeleniny se snažíme obměňovat. Vycházíme však pouze z východočeské produkce, kde v tomto podzimním období není sortiment tak rozmanitý. Hovězí maso určitě stojí za vyzkoušení a budeme rádi za Váš zpětný ohlas.
Zdeněk Macháček 07.11.2011 14:22
Zdravíme vás, teprve jsme se o možnosti pořídit takto čerstvou zeleninu dozvěděli, jak postupovat, kde najdeme nejbližší výdejní možnost a kam napsat? S pozdravem Macháčci
 
admin 08.11.2011 10:09
Vážený pane Macháčku, jsme rádi, že jste nás objevili a věříme, že budete s produkty našich farmářů spokojeni. Stačí si vybrat z nabídky, v pondělí objednat na kterékoliv naší prodejně (http://www.konzumuo.cz/seznam-prodejen/) a v pátek vyzvednout. Informace o systému Farmářských dnů včetně aktuální nabídky najdete zde http://www.jsme-tu-doma.cz/farmarske-dny-v-konzumu/. V případě jakýchkoliv dalších dotazů jsme Vám k dispozici na uvedených kontaktech.
Novotná 20.01.2012 15:43
Pane Hovorko, koupila jsem si už třetí balíček skopového masa. Balíček nemá chybu. Maso je dobře naporcované a velmi chutné. Vařit z takového masa je radost.
Barbora Horáková 21.01.2012 15:08
Taky se hlásím ke spokojeným odběratelům. Jen bych uvítala méně často kapustu a zelí a třeba více jablek a hrušek,. Nebo čehokoliv jiného. Naší rodině by stačila jedna kapusta a jedno zelí měsíčně a myslím, že nebudeme sami. A chtěla jsem se zeptat, kdy začnou zeleninové bedýnky zase chodit? A jak je to s odběrem prázdných bedýnek. Na prodejně si ji nechtějí vzít zpátky a už jich máme doma celkem dost. Děkuji.
 
admin 23.01.2012 10:55

Vážená paní Horáková, děkujeme za Váš příspěvek a jsme moc rádi, že jste spokojená. Rádi bychom odpověděli na Vaše dotazy: 1] Co se týče složení bedýnky, vždy je nutno brát ohled v první řadě na dostupnost plodin v našem regionu, dále pak na deklarovanou hmotnost a aktuální cenovou hladinu daných produktů. Toto vše je nutno sladit, ale budeme se to snažit v příští sezóně řešit. 2) Bedýnky plánujeme nastartovat opět na jaře, přibližně v květnu - vše záleží na počasí :-) 3) Prázdné bedýnky můžete vracet na kterékoliv naší prodejně, která by je od Vás měla převzít. Budeme rádi, pokud bedýnky vrátíte a tím podpoříte recyklaci obalových materiálů, které nezatěžují přírodu. Těšíme se na Vaše další nápady a připomínky.

Manželé Hilschovi, Vamberk 24.02.2012 13:02
Již po druhé jsme si zakoupili 5 kg hovězího masa. Jsme nad míru spokojeni. Maso je krásně naporcované, je velmi chutné, když z něho vaříme line se po kuchyni nádherná vůně. Moc Vám děkujeme za tuto možnost. Měli jsme i maso skopové a byli jsme také moc spokojeni. Přejeme Vám a tím i nám ať se Vám daří.
 
admin 29.03.2012 10:56
Vážení manželé Hilschovi, moc děkujeme za Váš pozitivní ohlas. Jsme rádi, že jste s našimi farmářskými produkty spokojeni.
Martina Balážová 26.03.2012 12:22
Dobrý den, minulý týden jsem opět zakoupila 5 kg hovězího masa a musím pochválit složení balíčku a čerstvost masa. Dovolím si připomínku ohledně stáří zvířete (2,5 roku), ze kterého maso pocházelo... poprvé jsme měli maso z kusu mladšího 2 let a, ač se to nezdá, rozdíl byl znát. Takže, bylo-li by možné dávat přednost \"mladšímu masu\", uvítala bych to. Každopádně, hovězí kupuji jenom v Konzumu a doporučuji dále.
admin 17.07.2012 07:52
Farmářské dny pokračují i letos! V nabídce nyní opět najdete farmářskou bedýnku s ovocem a zeleninou, hovězí, jehněčí či skopové maso a nově také BIO speciality - balíček s BIO hovězím masem nebo balíček s BIO uzeninou. O dalších novinkách Vás budeme informovat na těchto webových stránkách.
Koutová 01.08.2012 12:38
Dobrý den, možnost objednat si v Těchoníně farmářskou bedýnku je skvělá a též skvělá byla i sama bedýnka. Opravdu milé překvapení. Koupit v Těchoníně Fair tradovou kávu, to je sen. Ještě bychom uvítali ekologické čistící prostředky :-))) Děkujeme a zdravíme
 
admin 20.08.2012 08:33
Vážená paní Koutová, moc děkujeme za Váš ohlas. Jsme rádi, že jste spokojeni a že si farmářská nabídka získává stále více spotřebitelů. Na podzim opět nabídneme jablka, brambory, cibuli na uskladnění, zelí a další produkty. Díky také za tip na ekologické čisticí prostředky. Určite se podíváme, čím bychom mohli být nápomocni. Mějte se krásně a zdravíme do Těchonína ;-)
 
Iva Fikejsová 18.10.2012 17:40
Ekologické čistící prostředky koupíte v místních prodejnách zdravé výživy. Třeba Ecover v prodejně Salvia v České Třebové. To je také podpora místního podnikání.
 
 
Martina Hladilová 03.09.2013 21:59
Ecover se vyrábí v Belgii. Jedním z českých výrobců přírodní kosmetiky je Feel Eco, v e-shopu je možné si nakoupit zboží přímo (zde: http://www.feeleco.com/katalog). Nebo je možné doporučit Salvii prodávat jejich zboží ;-) Zajímavé rady na nákupy apod. naleznete také na stránkách neziskovky Veronica (zde: http://www.veronica.cz/?id=77). Příjemné "šmějdění" ;-)
Naděžda Boušková 20.08.2012 13:51
Dobrý den,chci se připojit ke spokojeným spotřebitelům. Zeleninovou bedýnku jsem odzkoušela již dvakrát - nemá vůbec chybu, kvalitní zelenina, čerstvá, pěkná, v odpovídajícím mix množství a ještě \"bonus\", že je vždy pro mne překvapení co tam budu mít přístě. Určítě budu dále odebírat. Také chválím balíček hovězího masa,je znát rozdíl, když jde od jiného chovatele (jednou kosti ohlodané až na kost bez kousíčka masa a po druhé od jiného chovatele pěkné kosti i s masem na silný vývar...). Také pochvala stáří zvířete vždy 2. roky. Přeji nám všem ať se i nadále daří.
 
admin 28.08.2012 08:37
Vážená paní Boušková, velmi děkujeme za Váš milý příspěvek a pochvalu. Jsme rádi, že jste spokojeni a snažíme se, aby tomu tak bylo i nadále. Přejeme, ať se daří i Vám a těšíme se na další Vaše ohlasy! :-)
de32 27.08.2012 11:39
Dobrý den,moc,moc,chválím farm.bedýnky i pestitelé za výbornou zeleninu:-))))
 
admin 28.08.2012 08:41
Dobrý den, děkujeme, že jste si na nás našli chvilku času a napsali nám Váš názor. Moc nás těší, že je pozitivní :-)
Šárka 12.09.2012 10:47
Dobrý den, vyzkoušela jsem balíček s jehněčím masem a byla jsem naprosto spokojená! Rozhodně vyzkouším i další \"bedýnky\" ! Přivítala bych i sýry z domácí výroby....
Vladimír Pachta 29.10.2012 11:32
Dobrý den, lze objednat bedýnkový rozvoz také do Nového Města nad Metují? 1vlada@seznam.cz
 
admin 31.10.2012 08:49
Vážený pane Plachto, systém Farmářských dnů v Konzumu funguje tak, že si v pondělí můžete objednat vybraný produkt na prodejně a v pátek si ho vyzvednout. V Novém Městě nad Metují bohužel prodejnu nemáme, ale můžeme Vám doporučit nejbližší prodejnu např. v Bohuslavicích či v Provodově-Šonově. Děkujeme za Váš zájem a přejeme hezký den.
Markéta 12.07.2013 22:49
Dobrý den, nefunguje mi odkaz "Obsah bedýnek 2013". Lze nalézt to, co bedýnka obsahuje, i jinde? Děkuji!
 
admin 15.07.2013 09:20
Milá Markéto, odkaz byl již aktualizován a každý týden zde bude zveřejněn soupis obsahu aktuální bedýnky (http://www.jsme-tu-doma.cz/obsah-bedynek/). Seznam slouží pouze pro informaci a přehled, dopředu nelze informaci sdělit, protože úrodu sklízíme až dle objednávek. Obsah bedýnek zveřejňujeme také na našem facebooku https://www.facebook.com/konzumUO. Děkujeme za Váš zájem a přejeme hezký den.
Ája 15.07.2013 12:23
Já jsem s bedýnkou z 28.týdne naprosto spokojená - zelenina krásná, čerstvá, žádný dovoz z tramtárie. Kapustu bych si asi běžně nekoupila, takhle jsem byla "nucena" zařadit i jiný druh zeleniny do jídelníčku, za což jsem ráda. Takže já jdu objednat i dnes. Možná by si bedýnku objednalo více lidí, pokud by byl alespoň nástin toho, co bude bedýnka obsahovat.
 
admin 16.07.2013 14:14
Dobrý den Ájo, děkujeme za Váš pochvalný vzkaz. Určitě zase občas do bedýnky dáme pro inspiraci nějaký ten recept, abyste měli po ruce návod, jak zeleninu a ovoce využít. Obsah bedýnky bohužel není možné sdělit předem. Aby se k Vám totiž plodiny dostaly co nejčerstvější, sklízíme je až po uzavření objednávek. Jednotlivé druhy jsou pak sklízeny dle množství objednávek tak, aby všechny bedýnky obsahovaly to samé. Je to trošku překvapení, ale věříme, že Vás to neodradí. :-) Mějte se krásně!
Martina Hladilová 03.09.2013 22:34
Dobrý den, plánujete do své nabídky zařadit i BIO-bedýnky, tedy bedýnky, které obsahují pouze bio ovoce a zeleninu. Přestože by cena byla zřejmě vyšší, má to mimo jiné výhodu v tom, že bioprodukty nejsou ošetřovány postřiky s pesticidy nevhodnými pro lidský organizmus. Ocenila bych takovou bedýnku, protože nejbližšího biofarmáře máme poměrně daleko na pravidelné nákupy.
 
admin 24.09.2013 07:47
Dobrý den Martino, děkujeme za Váš tip. Pro letošní rok již BIO bedýnku připravit nestihneme, ale pokud bude zájemců o tento sortiment více, určitě o tom budeme uvažovat. Mějte se moc hezky!
Jana Nováková 09.09.2013 10:32
Dobrý den, před dvěma týdny jsem si objednala Vaši farmářskou bedýnku v Konzumu Ústí nad Orlicí. Bohužel mne zklamala :( Už neobjednám a ani nemohu doporučit. Nevím, zda je chyba u farmářů nebo u zprostředkovatele. Rané brambory byly celé zelené, musela jsem hodně odkrojit, aby se daly jíst. Fazolky byly vyloženě staré, oschlé a tvrdé. Rajčata a jablka nezralá. Jako bylinku vybrali levanduli...s tou se bohužel příliš nevaří :( Abych jen nehanila, tak musím pochválit Rychnovské pivo, jablečný mošt Bohemia a Farmářský balíček s hovězím masem. S těmito produkty jsem byla spokojena, ty mohu doporučit. Děkuji a přeji hezký den.
 
admin 24.09.2013 08:04
Dobrý den Jano, moc nás mrzí, že jste nebyla s bedýnkou spokojena. Přichází nám mnoho kladných reakcí, ale může se občas stát, že produkty nevyhovují. Zpřísníme tedy kontrolu jednotlivých plodin. Věříme, že bedýnce dáte ještě šanci a budete s ní spokojena, jako s ostatními produkty, které jste vyzkoušela. Děkujeme za Vaši reakci i přízeň a přejeme hezký den!
Martina Hladilová 23.09.2013 17:34
Dobrý den, uvítala bych možnost objednat si bedýnku i z pohodlí svého domova přes internet. Nějaký čas si chci bedýnku objednat, ale bohužel na to v pondělí nemám čas. Nějaký elektronický systém by určitě usnadnil mnoha Vašim klientům (a snad také i Vám) práci.
 
admin 24.09.2013 08:12
Milá Martino, víme, že v tomto ohledu máme ještě určité rezervy, ale na elektronickém systému již pracujeme. Prozatím je možné si, v případě zájmu, domluvit na prodejně stálou objednávku na každý týden. Za Vaši reakci moc děkujeme a těšíme se na další podněty a tipy.
Josef 09.11.2013 13:11
Dobrý den, na zkoušku jsme si objednali zeleninovou bedýnku. Dodané zboží bylo čerstvé a navíc pěkně uspořádané v bedýnce. Mysleli jsme, že si to tak i odneseme a bedýnku dodatečně vrátíme. Museli jsme si však rajčata, brambory, jablka, cibuli a další ovoce a zeleninu nacpat do tašky a bedýnku hned vrátit. Chyběl i deklarovaný seznam obsažených druhů a jejich místo původu. Jak jsem při vybalování zboží z tašky zjistil, na papírku z bedýnky byl jen recept na Svatomartinskou kachnu na víně. Ale co bylo v bedýnce dodáno a za co jsem zaplatil, jsem nezjistil. To je standardní stav?
 
admin 22.11.2013 11:37
Dobrý den Josefe, děkujeme za Váš ohlas, který je pro nás velmi důležitý. Bedýnka by Vám měla zůstat a Vy sám se rozhodnete, zda si ji ponecháte nebo budete spolu s námi šetřit životní prostředí a vrátíte ji zpět do oběhu. Pokud nám uvedete konkrétní prodejnu, budeme ji moci znovu na tuto skutečnost upozornit, taktéž co se týče kontroly obsahu včetně seznamu zboží v bedýnce. Informace o obsahu a původu produktů by v bedýnce vždy měla být. Moc se Vám za tyto nedostatky omlouváme a jelikož je letos prodej bedýnek s ovocem a zeleninou již ukončen, věříme, že nám dáte šanci vše napravit v příští bedýnkové sezoně. Přejeme Vám krásný den!
Monika Havlíčková 14.07.2014 10:43
Dobrý den, podruhé jsem si objednala farmářskou bedýnku. Na podzim velká spokojenost, všechno v pořádku, tento týden jsem v bedýnce měla plesnivý rybíz, což mě celkem zklamalo,když vezmu v úvahu, že týden čekám s tím, že to bude čerstvě natrháno. Nicméně, od dalšího objednání mě to neodradí :) Je to dobrý nápad.
 
admin 15.07.2014 14:16
Milá Moniko, to nás velmi mrzí, že jste tento týden nebyla spokojena. Bohužel tyto plody jsou tak citlivé na vlhko, že plíseň na nich může být i do druhého dne. Každopádně se Vám moc omlouváme a určitě dohlídneme na to, aby se to již neopakovalo. Děkujeme za Váš vzkaz i za přízeň.
Pavel Petraš 25.07.2014 12:23
Zdravím, mám takový nápad, nebylo by možné objednávat farmářské bedýnky přes internet? Díky PP
 
admin 18.08.2014 14:28
Dobrý den Pavle, děkujeme za Váš dotaz. V současné době bohužel objednávka přes internet možná není, ale lze se domluvit s personálem konkrétní prodejny např. na stálé objednávce a odběru nepřetržitě každý týden. Pokud bedýnku odebíráte pravidelně nebudete tak muset na její objednávku myslet. Případně ji lze objednat telefonicky. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den!
 
 
fraktik 17.02.2017 00:51
Objednávka online by vskutku v dnešní době "bodla".
Zuzana 31.10.2014 21:46
Dobrý den, chci se také připojit ke kladným ohlasům na farmářské bedýnky a balíčky hovězího masa. Všechny farmářské produkty jsou vždy čerstvé, kvalitní a cenově dostupné. Zeleninou a ovocem jsem byla velice mile překvapena -vše čerstvé, hezky namixované od všeho trochu, takže se dá vše za týden zpracovat, a milým bonusem je seznam pěstitelů i recept =) Hovězí maso objednávám už delší dobu a chválím kudy chodím =) Pokládám za důležité podporovat místní chovatele, pěstitele i obchodníky v dnešní supermarketové době kdy se k nám dováží i mrkev přes půl kontinentu. V tomto šílenství bychom velké obchodní řetězce neměli podporovat. Děkuji za vaše služby našemu regionu. S pozdravem Zuzana

Nový příspěvek

Jméno:
Text:
Sdílet na Facebooku